Vážení rodiče,

Vítáme Vás na stránkách naší ordinace praktických lékařek pro děti a dorost. Do naší ordinace přicházejí rodiče s dětmi po propuštění z porodnice (v případě zájmu o registraci v naší ordinaci viz Registrace – nový pacient), děti v naší péči zůstávají do 19. roku věku, kdy přechází pod praktické lékaře pro dospělé (19 let – Převzetí do péče VPL). Stav dítěte a jeho vývoj je u každého jedince individuální, proto kontroly a sledování vývoje dítěte přizpůsobujeme jeho potřebám. Vstřícnost a osobní přístup k dětským pacientům a jejich rodičům je pro nás samozřejmostí.

Naše péče je rozdělena podle ordinačních hodin pro děti nemocné a děti zvané (např. k preventivním prohlídkám, očkování, odběrům krve a biologického materiálu, nastřelování náušnic, konzultacím zdravotního stavu apod.).

Naše ordinace je moderně přístrojově vybavena a zároveň poskytuje dětem i rodičům přátelské a komfortní zázemí. K vybavení ordinace patří mimo jiné otoskop, pulsní oxymetr, inhalátor, elektrická odsávačka, transkutánní bilirubinometr, glukometr a přístroje rychlé diagnostiky včetně CRP testu, Streptestu a přístroj na základní vyšetření moči. Blíže viz Poskytované služby.

Jedná se o dlouhodobě zavedenou praxi se čtyřmi atestovanými lékařkami, které pravidelně absolvují vzdělávací kongresy a semináře. Součástí týmu jsou dvě zkušené dětské zdravotní sestry s dlouholetou praxí také mimo ordinaci dětského lékaře. Naše pracoviště slouží i pro vzdělávání mladých lékařů v našem oboru. Příjemné prostředí ordinace se nachází v centru Prahy s velmi dobrou dostupností MHD.

Představujeme Vám náš tým

MUDr. Kristina Honová
MUDr. Kristina HonováJednatel společnosti, praktický lékař pro děti a dorost
MUDr. Nataliia Iakymenko
MUDr. Nataliia Iakymenkopraktický lékař pro děti a dorost
MUDr. Veronika Dvořáková
MUDr. Veronika Dvořákovápraktický lékař pro děti a dorost
MUDr. Barbora Losmanová
MUDr. Barbora Losmanovápraktický lékař pro děti a dorost
Barbora Nováková
Barbora Novákovádětská zdravotní sestra, laktační poradkyně
Jitka Bušková
Jitka Buškovádětská zdravotní sestra
Mgr. Sabina Kolajová
Mgr. Sabina Kolajová

Smluvní pojišťovny